O nás

Na tejto stránke nájdete niečo málo o nás a našich ďalších cyklistických aktivitách.

Nie sme len obchod

Začalo to láskou k prírode, prvými horskými bicyklami a dobrou partiou. Všetci radi chodíme do prírody a športujeme. V segmente cyklistiky sa pohybujeme už od roku 1991 a obchod Život s bicyklom je naša srdcovka. Snažíme sa vám prinášať len kvalitný tovar osvedčených značiek, ktorí sami používame. Nie sme však len obchod. Okrem predaja cyklistických vecí, požičovne MTB elektrobicyklov a bicyklov, servisu bicyklov poskytujeme a pokrývame mnoho ďalších cyklo aktivít. 

Na každej z našich stránok Život s bicyklom nájdete dôležité informácie a zodpovedaných takmer 150+ rozličných otázok, ktoré často dostávame od našich zákazníkov, či už o nákupe cez e-shop, servise a samoúdržbe bicyklov alebo otázky spojené s požičovňou bicyklov a elektrobicyklov. Na našom blogu dokonca nájdete podrobné „Ako na to“ návody na opravy a údržbu bicyklov vrátane recenzií inovatívnych cyklovýrobkov. 

Pomáhame radami

Vraciame späť komunite

V spolupráci s OOCR Región Tekov a Slovenského cykloklubu v Piešťanoch (SCK Piešťany) pomáhame s obnovou a značením starých cyklochodníkov. Zároveň sme rozbehli aj mapovanie cyklistických trás s podrobnými popismi, fotografiami, videami vrátane možnosti stiahnutia si týchto trás v GPX formáte, ktoré budú každému voľne dostupné aj s ostatnými zdrojmi.

Prispievame na rozvoj a podporu športových aktivít mládeže a na tím talentovaných jazdcov cyklistického klubu Spartak Tlmače. Tiež sa zúčastňujeme športovo – spoločenských akcií, napríklad sme hrdým partnerom preteku Hronský Triatlon, ktorý sa každoročne uskutočňuje v lodenici Kalnej nad Hronom. A tiež sme zapojení do kampane Na bicykli do obchodu, kde sa snažíme ľudí motivovať, aby namiesto motorových dopravných prostriedkov využívali na nakupovanie bicykle.

Podporujeme športové aktivity

Fotogaléria

Uskladnite si e-bicykel počas zimy u nás

- Umytie, servis a diagnostika bicykla v cene služby
- Uskladnenie vo vykurovaných a strážených priestoroch
- Vyzdvihnutie bicykla u vás doma
- Istota že bicykel a batéria prežije zimu
- Kedykoľvek sa môžete zastaviť pre bicykel
- Váš bicykel bude pripravený na prvú jarnú jazdu